מפעלי ייצור למכירה נכונה ומוצלחת
חברת  ההשקעות המצליחה והמוערכת MergePoint מתמחה בליווי וניהול עסקאות מכירה של מפעלי ייצור באופן יסודי, נכון, דיסקרטי, מדויק וכדאי. שירותינו מסוקים עבור קהל המוכרים והרוכשים כאחד, ויכולותינו נשענות על הליך מקצועי ויעיל המורכב מארבעה שלבים בסיסיים: הכנת מפעל ייצור למכירה, מיפוי השוק, משא ומתן וחתימת העסקה ואינטגרציה.

 

 הכנת מפעל הייצור למכירה
הכנת מפעלי ייצור למכירה מתבססת על סקירה מעמיקה של החברה כיום ובעבר, השוק בו היא פועלת והכרת מאפייניהם וניתוחם עד לקבלת המלצות ומסקנות לשווי העסקה ומאפייני האסטרטגיה ותכנון המס שלה. כל זאת, תוך זיהוי קשיים וכשלים לרבות קשיים מנטאליים ורגשיים שיכולים להשפיע על המכירה. הליכים אלו מבוצעים עם חברתנו באופן דיסקרטי ביותר המונע ריגול תעשייתי ושומר על סודיות מלאה של מוכרי המפעל והמעוניינים לרוכשו.

 

מיפוי נתוני השוק
גורם יסודי נוסף המאפשר ביצוע מוצלח של מכירת מפעלי ייצור נשען על מיפוי נתוני השוק באופן מעמיק ומקיף. המיפוי כולל ניתוח של השוק ובניית תוכנית עבודה, ואפיונם של רוכשים מתאימים בחו”ל ובישראל. נתונים אלו יאפשרו לנו לפנות לגורמים רלוונטיים באופן דיסקרטי, ולסנן מתוכם מועמדים מתאימים שמולם ינוהל משא ומתן.

 

ניהול משא ומתן
מול מועמדים מתאימים לרכישת מפעל הייצור ינוהל משא ומתן המבוסס על אסטרטגיה מתאימה למאפייני הרוכשים. המו”מ ינוהל באופן יסודי ויחתור להגיע למזכר הבנות או הסכם עקרונות. בנוסף, ההליך ילווה בבדיקות מקיפות של רואי חשבון ועורכי דין אשר יבחנו את נתוני הצד השני ויכולתו להתאים לנתוני העסקה, על מנת להוביל להכנת נוסח הסכם סופי וחתימה עליו.

 

ניהול הליכי אינטגראציה
גם לאחר חתימת הסכם מכירת מפעל ייצור חברתנו תמשיך ללוות את העסקה ותסייע בניהולם של הליכי אינטגראציה בין בעלי המפעל לרוכשים. ההליכים יבוצעו באופן ממוקד, יעיל ומהיר ויתרמו להצלחת העסקה, תוך שאיפה לחזור כמה שיותר מהר לפעילות יצרנית שוטפת באופן המותאם למאפייני וצרכי החברה הרוכשת.

 

רוצים ליהנות מקיצור דרך לצמיחה, באמצעות תהליך מיזוג ורכישה?

לפגישת ייעוץ ב- Mergepoint לחצו כאן

 

WhatsApp chat